+420 775 466 229 info|@ceskytoolbox.cz

Google recenze

Jak se vyjádřili někteří uživatelé toolboxů – delší vyjádření a hodnocení

Tento výdejní automat byl do firmy pořízen z důvodu vysokých nároků na kontrolu a dostuponst skladových zásob. Námi zvolené provedení toolboxu vyhovuje našim požadavkům. Za témeř dva roky intenzivního používání v provozu nedochází k žádným problémům systemů ani samotné konstrukci toolboxu. Rozdělení jednotlivých zásuvek je variabilní a proto máme navedené v toolboxu různé druhy nářadí . Kladně hotnotím i klientskou aplikaci, která je přehledná a intuitivní. Díky tomu mám přehled ve skladu zásob a nářadí je vždy připraveno k výrobě. Kvalita podpory a servisu je také na vysoké úrovni, mohu se spolehnout. Po osobní zkušenosti doporučuji.

WickeCZ

Příprava nástrojů

Český toolbox sme si vybrali z dôvodu jeho variabilnosti, ceny a osobného prístupu k riešeniu našej potreby voči konkurencii. Ako technológ zodpovedný za nástroje, oceňujem jednoduchosť a prehľadnosť systému zapožičiavania a výdaja nástrojov s minimálnou administratívou. Český toolbox používame 3mesiace, pri naskladnení nástrojov umožnuje variabilné uspriadanie zásuvky, užívaťelsky je jednoduchý a jeho správa je prehľadná. Taktiež musím oceniť ochotu a prístup zástupcov spoločnosti, ktorý operatívne pomáhali a hľadali riešenia pre našu spokojnosť. Osobne doporučujem.

Peter M.

technolog, Continental VÚK s.r.o.

Toolboxy na nástroje úspěšně používáme již několik let, zhruba před rokem a půl jsme pocítili potřebu rozšířit naše portfolio o další toolbox. Po důkladném prozkoumání trhu, jsme se rozhodli pro řešení od společnosti DEK TECHNIK. Nejdůležitější nástroje jsme přesunuli do Českého toolboxu a po roce používání si toto rozhodnutí nemůžeme vynachválit. Mimořádnou variabilitu zásuvek jsme měli možnost vyzkoušet, ještě před nákupem toolboxu, na zapůjčené zásuvce. Díky tomu získali přesnou představu, kolik a jakých nástrojů umístíme do toolboxu. Dodání, instalace a zaškolení proběhlo bez nejmenších problémů. Ovládání toolboxu i klientské aplikace je jednoduché a uživatelsky přívětivé. Za celou dobu používání jsme nezaznamenali žádný problém. Podpora, zejména v začátcích, byla příkladná. Po více než ročním používání toolboxu jsme nákup vyhodnotili jako výbornou investici a můžeme jej vřele doporučit.

Jiří Klaban

TOOL TECHNICIAN SUPERVISOR, DAIDO METAL CZECH s.r.o.

Český ToolBox používáme druhým rokem a musím říct, že v jednoduchosti je síla. Oceňuji velkou variabilitu jednotlivých zásuvek. Po celou dobu používání nebyl jediný problém. ToolBox používáme na správu nástrojů a jako druhý sklad na nástroje. Skvělí je emailový reporting a jednoduché rozhraní skladu a kompletní správa všech uživatelů, kteří mají přístup do ToolBoxu. Díky ToolBoxu jsme snížili náklady na nástroje o 30% a hlavně máme přehled jaké nástroje máme k dispozici. HelpDesk a servis fungují spolehlivě a na vysoké úrovni. Zvažujeme další rozšíření ToolBoxu. Děkuji za spolupráci a DOPORUČUJI. Tritón Pardubice.

David K.

Vedoucí údržby strojů, Tritón Pardubice

Český toolbox využíváme již 2 roky na správu nástrojů pro vysekávací lisy. Mám dokonalý přehled o spotřebě nástrojů díky okamžitému reportu. Nemůže se stát, že by něco chybělo. Jsem s ním velmi spokojen.

Zdeněk Navrátil

Programmer CNC, LINDAB, s.r.o.

Prosíme o hodnocení – krátkou recenzi na CESKY TOOLBOX.
Děkujeme!

Co toolbox přinesl

Jak se vyjádřili někteří uživatelé toolboxů – stručně

Líbí se mi jednoduchost a přehlednost českého toolboxu.

uživatel

operátor

Nasazení toolboxu nám ušetřilo velké množství času a nervů strávených nad vyplňováním nejrůznějších agend (objednávky, příjemky, výdejky, inventury apod.). Nyní vše probíhá automaticky a k naší spokojenosti.

uživatel

pracovnice ve výdejně nástrojů

Díky provozu toolboxu se nám přestaly ztrácet nástroje a s nástroji se lépe nakládá.

uživatel

majitel

Optimalizací výdeje nových a přeostřených nástrojů výrazně šetříme náklady našeho střediska.

uživatel

mistr

Díky toolboxu konečně každý fasuje správné nástroje na jednotlivé zakázky. Chyby nových pracovníků jsou definitivně pryč.

uživatel

technolog

Od spuštění toolboxu jsme nemuseli ani jednou zastavit výrobní stroje kvůli chybějící zásobě nástrojů.

uživatel

vedoucí výroby

Změnou toolboxu na zařízení české produkce nám ubylo starostí s problematickým zahraničním servisem a konečně jsme mohli upravit software podle naších skutečných potřeb.

uživatel

projektový manažer

Díky umístění měřidel a kalibrů do toolboxu máme konečně jejich pohyb plně pod kontrolou.

uživatel

Oddělení kontroly

Chcete se zeptat osobně? KONTAKTUJTE NÁS

a domluvíme referenční návštěvu přímo u některého z uživatelů Toolboxu

Předběžně mne zajímá varianta Toolboxu: